Wesela bez Disco Polo

0
1473

1Kim jesteście?

Nazywamy się „Czapki z Głów” i jesteśmy czteroosobowym zespołem składającym się z dwóch DJ’ów i dwóch wodzirejów. Choć jest nas czworo, imprezy prowadzimy zwykle w parach DJ i wodzirej.

Dlaczego nie gracie disco polo?
Nie przepadamy za tym gatunkiem muzyki. Uważamy, że jest wiele świetnej muzyki, która nadaje się do puszczania na weselach. Nie odnajdujemy się w tym klimacie, a chcemy by nasze wesela były prowadzone z klasą.

Nie boicie się, że przez to, że nie gracie disco polo, nie będziecie mieli klientów?
Fakt, na początku mieliśmy o to obawy, jednak trendy się zmieniają i rośnie popyt na wesela bez disco polo. Podobnie zresztą jest z kapelami, coraz mniej ludzi wybiera zespoły, choć kiedyś były one o wiele bardziej popularne. Do niczego nikogo nie zmuszamy, jeżeli para młoda chce mieć disco polo na swoim weselu, nie zniechęcamy ich, jednak my tej imprezy nie poprowadzimy.

Czemu ludzie wybierają „Czapki z Głów” i jak do Was trafiają?
Jesteśmy kreatywnym i młodym zespołem, lecz mimo to, każdy z nas ma duże doświadczenie, a to co robimy, to nie tylko nasza praca, ale i pasja. Około 80% naszych imprez jest z polecenia dzięki czemu stajemy się coraz popularniejsi. Istniejemy na rynko zaledwie rok, a już walczymy o pozycję lidera. Ludzie dobrze się bawią na naszych imprezach, dlatego chętnie namawiają bliskich na podjęcie z nami współpracy.

Z kim współpracujecie?
Podczas wesel i imprez, które gramy, poznaliśmy wiele ciekawych osób z branży. Znamy wiele sal weselnych, fotografów, dekoratorów. Dzięki naszemu doświadczeniu z chęcią pomagamy młodym parom w wyborze odpowiednich osób bądź sal.

Jakie są prowadzone przez Was wesela, co w nich szczególnego?
Przede wszystkim prowadzimy wesela z klasą. Nie znajdziecie tu sprośnych zabaw, nie gramy disco-polo, ani nie poniżamy w żaden sposób gości. Za to na naszych weselach nie doświadczycie na naszych weselach nudy. Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie, ustalamy scenariusz dużo wcześniej, aby wszystko mieć dopracowane perfekcyjnie. Prowadzimy animacje taneczne, konkursy z nagrodami, zabawy dla dzieci, a naszą specjalnością są układy taneczne.