Narzeczeni w obiektywie

0
625

4W ofertach fotografów coraz częściej możemy zaobserwować nową usługę – sesje narzeczeńskie. To pomysł na oswojenie się z aparatem i pokazanie Państwa Młodych w luźnym, naturalnym wydaniu.

Z pozoru sesje dla narzeczonych niewiele różnią się od tych, w których biorą udział świeżo poślubieni małżonkowie. Są to po prostu dodatkowe sesje pary z fotografem, które odbywają się na rok, parę miesięcy czy nawet tygodni przed planowaną datą ślubu. Twórcy tego rodzaju materiałów wskazują jednak na kilka różnic, które mogą zainteresować przyszłe Młode Pary.

Sesja narzeczeńska ma nieco bardziej luźny charakter od pleneru ślubnego. Jest tak chociażny dlatego, że narzeczeni nie występują w ślubnych kreacjach, lecz mają na sobie normalne ubrania. Inne jest także miejsce całej akcji. Wybiera się na nie lokalizacje komfortowe dla narzeczonych, takie, w których lubią przebywać lub które są związane z ich zainteresowaniami. Ta swoboda ma na celu pokazanie przyszłych Państwa Młodych w sposób spontaniczny, jako dwoje kochających się na co dzień ludzi.