Maluchy na ślubie. Jak je ubrać?

0
874

3Rodzice, którzy wybierają się na ślub, mają przed sobą niełatwe zadanie. Muszą przecież skomponować uroczyste kreacje nie tylko dla siebie, ale też dla swoich pociech.

Sprawa właściwego doboru stroju dla najmłodszych uczestników wesel jest nieco bardziej skomplikowana, niż się z początku wydaje. W niektórych przypadkach mamy mniej swobody, jeśli chodzi o ubieranie dzieci na ślub, w innych – możemy sobie pozwolić na pewną dowolność. Jak mówi Natalia Sobieraj, konsultantka ślubna agencji Architekci Wesel, wszystko zależy tu od stopnia pokrewieństwa dzieci w stosunku do pary.

– Wiadomo, że jeśli Para Młoda zwraca się z prośbą wniesienia obrączek do kościoła podczas ceremonii przez dzieci, muszą one być równie eleganckie, co Państwo Młodzi tego dnia – uważa konsultantka.

Natalia Sobieraj, jako matka dwójki dzieci, zwraca uwagę również na to, że  rodzice powinni kierować się przy wyborze ubioru dla dzieci także wygodą i możliwością swobodnego ruchu swoich pociech. Ważne więc będzie  znalezienie kompromisu między elegancją a komfortem? Wesele to, jak sama nazwa wskazuje, zabawa – a dzieci na pewno nie będą dobrze się bawić, jeśli wciśniemy je w sztywne i niewygodne ciuchy.