Cudownych rodziców mam – jak podziękować rodzicom na weselu?

0
1292

Czy tego chcemy, czy nie – rodzice mocno uczestniczą w organizacji naszego wesela. Aby podziękować im za pomoc i zaangażowanie, powinniśmy wykazać się nie lada oryginalnością. Przedstawiamy sprawdzone sposoby na niebanalne prezenty ślubne dla rodziców.

1Prezenty sentymentalne

Prezenty sentymentalne to świetny pomysł, by podziękować rodzicom nie tylko za pomoc w zorganizowaniu weselnego przyjęcia, ale także za trud, jaki włożyli w nasze wychowanie. Ślub i wesele dziecka to przecież bardzo wzruszający moment w życiu rodzica. Nie trzeba być szczególnie sentymentalnym, by uronić kilka łez podczas ceremonii. Jeśli chcecie podziękować rodzicom w oryginalny i wzruszający sposób – nie ma lepszego sposobu niż prezent sentymentalny. Może to być album z Waszymi wspólnymi zdjęciami, w dowolnej kombinacji: aktualne zdjęcia pary młodej, zdjęcia pary młodej od młodości, zdjęcia pary młodej z rodzicami. Ładnie oprawione albumy, będą piękną pamiątką, z pewnością nie raz pokazywaną podczas różnych rodzinnych okazji.

Możecie również nakręcić krótki film dla swoich rodziców. Możecie wynająć do tego profesjonalną ekipę, ale równie dobrze możecie nakręcić go średniej jakości telefonem. I tak najważniejsza będzie przecież treść. Tematyka filmu jest w pełni dowolna – może to być historia waszego poznania, zmontowanie kilku wspólnych ujęć, albo po prostu nagranie podziękowań i kilku osobistych słów, przeznaczonych dla rodziców. Dobrym pomysłem jest również prezentacja multimedialna. Tu ponownie – możecie przedstawić historię swojego związku i stopniowe reakcję rodziców na partnera, aż do dnia ślubu, albo po prostu w atrakcyjny sposób przekazać osobiste życzenia i podziękowania.

https://www.youtube.com/watch?v=cB9wNOMKuEcShow